SİTE SAĞ REKLAM ALANI

OSMAN MERT'TEN CUMHUR İTTİFAKI'NA DESTEK

CHP Foça İlçe Eski Başkanı Osman Mert 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı Adayı Serdar Mersin'i destekleyeceğini açıkladı.

30 Ocak 2019 17:07 foca 307
OSMAN MERT'TEN CUMHUR İTTİFAKI'NA DESTEK
CHP Foça İlçe Eski Başkanı Osman Mert yerel seçimlerde Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Serdar Mersin ile birlikte çalışacağını açıkladı. Mert CHP'de aday belirleme sürecinde ön seçim yapılmamasını eleştirerek "Aday belirleme süreci Genel Merkezi'deki birkaç kişinin beklenti ve tercihlerine hapis olmuştur. Gelinen noktada tüm yaşadıklarımızın sonunda ,Foça'ya hizmet etmek, insanları barıştırmak, kimseyi ötekileştirmemek , 1 Nisan günü belediyede ve toplum içerisindeki birlik ve beraberliğe katkı koymak amacıyla insana sevgi memlekete hizmet gerçeğiyle Sayın Serdar Mersin ile beraber hareket etme kararı almış bulunmaktayım.” dedi. 
"Foça'ya hizmet sokakta ittifak” söylemiyle yola çıktıklarını vurgulayan Osman Mert "Siyasi tercihi ne olursa olsun, genel siyasette hangi ideolojiye sahip olursa olsun çoluğu çocuğu dedesi veya torunlarıyla Foça'da yaşamayı tercih etmiş herkesi davet ediyorum. 3 dönem Belediye Başkanlığı yapan Sayın Gökhan Demirağ'a ,CHP Belediye Başkan Adayı Fatih Gürbüz'e ve Foça'ya emeği geçen herkese saygılarımı iletiyorum. Olumlu veya olumsuz hertürlü seviyeli eleştiriye gönlümü açıyor en sağlıklı değerlendirmelerin oluşması amacıyla seçimlerden sonra 6 aya ihtiyacımızın olduğunu paylaşmak istiyorum.”diye konuştu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER