SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TERMİK SANTRALLERE KARŞI BİSİKLETLİ PROTESTO

Foça Belediyesi ve Fosil Yakıt Karşıtı İnisiyatif işbirliği ile Aliağa'da kurulmak istenen Kömüre Dayalı Termik Santrallere karşı bisikletli protesto yapıldı.

29 Nisan 2016 18:57 foca 1248
TERMİK SANTRALLERE KARŞI BİSİKLETLİ PROTESTO
Foça Belediyesi ve Fosil Yakıt Karşıtı İnisiyatif işbirliği ile Aliağa’da kurulmak istenen Kömüre Dayalı Termik Santrallere karşı bisikletli protesto yapıldı.
  Foça Belediyesi ve Fosil Yakıt Karşıtı İnisiyatifi işbirliği ile Aliağa’da kurulmak istenen Kömüre Dayalı Termik Santrallere karşı protesto yapıldı. Foça Kavala Kafe önünde bisikletleri ve ellerindeki dövizlerle buluşan protestocular, ‘Termik Santral İstemiyoruz’, ‘Kömüre İnat Yaşasın Hayat’ gibi sloganlar atarak, Foça Demokrasi Meydanına, oradan Cumhuriyet Meydanına kadar yürüyüş yaptılar. Kömüre Dayalı Termik Santrallere karşı yapılan protestoya, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ın yanı sıra Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER