SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TİYATRO PARA İLE SATILMAZ

Foça Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Foça Şubesi tarafından sunulan Para ile Satılmaz isimli tiyatro oyunu 18 Ocak 2018 Perşembe günü

15 Ocak 2018 20:28 foca 717
TİYATRO  PARA İLE SATILMAZ
Foça Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Foça Şubesi tarafından sunulan ‘Para ile Satılmaz' isimli tiyatro oyunu; 18 Ocak 2018 Perşembe günü, Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi'nde ücretsiz olarak sahnelenecektir.Soma Mekansızlar Tiyatrosu'nun sahneleyeceği oyun, saat 19.30'da başlayacaktır. Tüm halkımız davetlidir. Yeni Foça'dan katılmak isteyenler için, saat 18.30'da Karadut Kafe önünden araç kaldırılacaktır.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER