SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TUNUSLU RAJA ISSA MEDİKAL MASAJLA FOÇA'DA

TUNUSLU RAJA ISSA MEDİKAL MASAJLA FOÇA'DA

31 Mayıs 2018 10:36 foca 306
TUNUSLU RAJA ISSA MEDİKAL MASAJLA FOÇA'DA
Medikal Masaj Ustası  Raja Issa İzmir'den sonra Foça'da da hizmet veriyor. Sırt ve ayak masajıyla gerginliği azaltan, ağrı ve sızıları dindiren Issa kas gerilmeleri ve düğümlenmelerini parmaklarıyla gideriyor.

İzmir Estetik International'da yaptığı Fizik Tedavi ve Medikal Masaj hizmetini Foça'da sürdüren Raja Issa uyguladığı masaj tekniğinin kişiye özel olarak planlandığını söyledi

Issa;  “Refleksoloji masajı kişiye özel olarak yapıldığı için herkese farklı şekilde uygulanır. Ortalama uygulama süresi 30 ila 45 dakika arasında değişiklik gösterir. Masaj planlanırken hastanın yaşı, hastalığın türü, hastanın fiziksel ve psikolojik sağlığı dikkate alınarak uygulanacak noktalara karar verilir.

İyi bir refleksoloji ayak masajı; baş ağrısı, uykusuzluk, kronik yorgunluk, baş dönmesi gibi pek çok semptomun hafifletilmesine yardımcı olmanın yanı sıra karaciğer hastalığı, böbrek hastalığı, kalp rahatsızlığı gibi birçok iç hastalığın altında yatan nedeni tedavi etmeye de yardımcı olur. Yüksek tansiyon da refleksoloji masajı ile tedavi edilen sorunların başında gelir.

Uygun refleksoloji teknikleri kullanıldığında, sahip olabileceğiniz en keyifli deneyimlerden birisini yaşarsınız. Uygun bir masaj, tüm vücudu rahatlatan, en güçlü stres tedavileri arasındadır.” Dedi.

Raja Issa'ya  0 537 608 31 18 nolu telefondan ulaşılabilinir.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER