SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Türkmentepe Atayı Nutuk ile andı

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

12 Kasım 2018 11:51 foca 178
Türkmentepe Atayı Nutuk ile andı
Cumhuriyet Halk Partisi Foça Belediye Başkan Aday Adayı Gürol Türkmentepe Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 80. yıl dönümünde Foça esnafına ve halka Nutuk hediye etti. Örnek çalışmalarıyla adından söz ettiren Türkmentepe, dernek başkanı sıfatıyla daha öncede İzmir genelinde 30.00 adet Nutuk ve okullara tohum kalemler dağıtmıştı.

 'ATAMIZIN FİKİRLERİNİ YAŞATMAK İÇİN OKUYALIM OKUTALIM'

CHP'nin Foça Belediye Başkan Aday Adayı ve İzmir Bakırçay Havzası Balkan ve Rumeli Göçmenleri Dernek Başkanı Gürol Türkmentepe Atatürkçülüğün Atatürk'ün fikirlerini yaşatmak olduğunu söyledi. Türkmentepe " Büyük ölülere matem gerekmez, fikirlerini yaşatmak gerekir. Biz Atamızın Nutkunu okumak ve okutmak için elimizden geleni yapmalıyız. Atatürk'ün düşüncelerini fikirlerini benimsediğimiz için adını bu ülkeden asla silemeyecekler. Foça'da Atamızın Nutkunun olmadığı ev kalmayacak. İlerleyen zamanlarda da çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik benzer çalışmalara devam edeceğiz " dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER