SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Türkmentepe hemşehrileriyle omuz omuza

Cumhuriyet Halk Partisi Foça Belediye Başkan A. Adayı Gürol Türkmentepe Balkan ve Rumeli Göçmen Derneklerinden desteklerini esirgemiyor

26 Kasım 2018 12:56 foca 296
Türkmentepe hemşehrileriyle omuz omuza
Bakırçay Havzası Balkan ve Rumeli Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı aynı zamanda CHP Foça Belediye Başkan Aday Adayı Gürol Türkmentepe İzmir'de kurulu bulunan Balkan dernekleriyle dayanışma içinde çalışmaya devam ediyor. Seçim çalışmalarını tam gaz sürdüren Türkmentepe Balkan derneklerinin organizasyonlarını da es geçmiyor.

HEMŞEHRİLERİNİN TÜRKMENTEPE'YE İNANCI TAM

Katıldığı Dernek gecelerinde Başkan havasında karşılanan Türkmentepe'ye hemşehrilerinin inancı tam. Dernek faaliyetlerinin dayanışma ruhunu canlandırdığını dile getiren Türkmentepe, "Hemşehrilerimizle birlikte geçirdiğimiz bu vakitleri önemsiyorum. Balkan Dernekleri olarak Balkan kültürünü yaşatıp devam ettirmek için el eleyiz. Hemşehrilerim Aday Adaylık sürecimde de bana her zaman destep oluyorlar. Arkamda oldukları bana güvendikleri için onlara minnettarım" dedi.

'BALKAN HAVASI FOÇA'DA TÜM COŞKUSUYLA ESECEK'

Türkmentepe Foça'da şimdiye kadar ki en iyi Balkan festivallerini düzenleyeceklerini söyledi. Türkmentepe, "Balkan havası Foça'da tüm coşkusuyla esecek. Çok güzel projelerimiz var. Uluslararası düzeyde Foça'ya insanların akın akın gelecegi büyük festivaller gerçekleştireceğiz" diye konuştu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER