SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Türkmentepe'den İyi hareket

Cumhuriyet Halk Partisi Foça Belediye Başkan Aday Adayı Gürol Türkmentepe'den anlamlı ziyaret.

15 Aralık 2018 11:49 foca 242
Türkmentepe'den İyi hareket
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti arasında 31 Mart yerel seçimleri için ittifak anlaşmasına varılmasıyla Cumhuriyet Halk Partisi Foça Belediye Başkan Aday Adayı Gürol Türkmentepe İyi Parti Foça İlçe Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundu.

'LİDERLERİMİZİN SİYASİ ZEKALARI ZAFERİ GETİRECEK'

İyi Parti Foça İlçe Başkanlığına yeni atanan Yasemin Görgeç ve ilçe yönetimi ile bir araya gelen Gürol Türkmentepe Parti liderlerinin işbirliğine yönelik anlaşmalarından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Türkmentepe," Bu işbirliği liderlerimizin özveri ve siyasi zekalararının güzel bir sonucu olarak 31 Mart yerel seçimlerinde zaferi getirecek. İyi Parti Foça İlçe yönetimine misafirpervelikleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum" dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER