SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE SEMİNERİ

Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi'nde ‘Uyuşturucu İle Mücadele' eğitim semineri düzenlenecek.

08 Ekim 2018 11:41 foca 251
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE SEMİNERİ
Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi'nde 'Uyuşturucu İle Mücadele' eğitim semineri düzenlenecek.

9 Ekim 2018 Salı günü yapılacak seminer saat 10.00'da başlayacak. Adli Bilimciler Derneği Başkanı Prof. Dr. İsmail Hamit, Hancı, Doç. Dr. Hatice Demirbaş ve Psikolog Sevgi Güney'in konuşmacı olarak katılacağı eğitim seminerinde, uyuşturucu madde bağımlılığının sebep olduğu psikolojik ve biyolojik sorunlar anlatılırken, güvenlik önlemleri hakkında da bilgiler verilecek.

Özellikle gençlerin uyuşturucudan uzak tutmanın yollarının da anlatılacağı eğitim semineri, 9 Ekim 2018 Salı günü saat 10.00'da Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi'nde yapılacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER