SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

YÜZME MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ FOÇA'DA YAPILIYOR

Foça, Türkiye Yüzme Federasyonu(TYF) Açık Su Milli Takım Seçme Yarışları'na ev sahipliği yapıyor…

10 Haziran 2018 16:26 foca 312
YÜZME MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ FOÇA'DA YAPILIYOR
Foça'da 9-10 Haziran tarihlerinde düzenlenen TYF Açık Su Milli Takım Seçme Yarışları'na, 40 kulüpten gelen toplam 147 sporcu katılıyor.

İlk gün yarışlarını izleyen Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, TYF Açık Su Yüzme Teknik Kurul Üyesi Prof. Dr. Bahtiyar Özçaldıran'dan bilgiler aldı. Başkan Demirağ, ‘‘Değerli sporcularımızı ve antrenörlerimizi, En güzel iklim ve gökyüzü altında kurulan Foça'mızda yeniden görmek bizleri çok mutlu etti. Türkiye Yüzme Federasyonumuza çok teşekkür ediyor, Milli Takımımıza üstün başarılar diliyoruz''dedi.

Mersinaki Koyu'ndaki Leon Otel açıklarında gerçekleşen müsabakalarda; 81 erkek ve 66 kadın sporcu, milli takım kadrosuna katılabilmek için yarışıyor. 5000, 7500 ve 10000 metrede yarışan sporcular; Kadınlar ve Erkekler kategorilerinde, 14 ila 30 yaş aralığında mücadele ediyor. Yarışlar sonunda en iyi dereceleri yapan sporcular; Avrupa Gençler Comen Cup ve Land Cup Yarışları ile alternatif yarışlara katılacak olan Açık Su Yüzme Türkiye Milli Takımı'nı oluşturacak. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER