SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ZİRAAT ODASI'NDAN BAŞKANA ZİYARET

FOÇA ZİRAAT ODASI, FOÇA BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NI ZİYARET ETTİ

13 Şubat 2019 14:54 foca 206
ZİRAAT ODASI'NDAN BAŞKANA ZİYARET
Foça Ziraat Odası Başkanı Saim Demirbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, geçtiğimiz hafta göreve başlayan Başkan Saim Demirbaş ve Kurul Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Başarı dilekleri için Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ'a teşekkür eden Foça Ziraat Odası Başkanı Saim Demirbaş; ''İzmir Büyükşehir Belediyemiz ve Foça Belediyemiz, birçok ortak tarımsal projeyi hayata geçirerek, çiftçimize faydalar sağlamıştır.''dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER