SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

19 Ekim Muhtarlar Günü Aliağa'da kutlandı.

19 Ekim Muhtarlar Günü'nde Aydın Şimşek de bu akşam muhtarlar onuruna bir yemek düzenleyeceğini açıkladı.

19 Ekim 2018 12:04 guncel 465
19 Ekim Muhtarlar Günü Aliağa'da kutlandı.
Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törene Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt, CHP Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Özcan Durmaz ve Ak Parti'den Aydın Şimşek de katıldı. Törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Atatürk Anıtı'na çelenk bırakıldı.
Aliağa Muhtarlar Derneği Başkanı Sevil Köse'nin günün anlam ve önemine binaen yaptığı konuşmanın ardından katılımcılar Atatürk Anıtı önünde toplu fotoğraf çektirdi.
Törenin ardından Engelsiz Kafe'ye geçen muhtarlar burada Aliağa'nın ortak sorunlarını konuştu. SOCAR adına ilave yapılacak santral için bilgilendirme yapmak ve muhtarların görüşlerini almak üzere orada bulunan sosyolog Özge Çelik de şirketle ilgili talep ve şikayetleri dinleyerek not aldı.
Ak Partili iş adamı Aydın Şimşek ise devletle vatandaş arasında köprü olan muhtarlar onuruna bu akşam Güneş Restaurant'ta bir yemek düzenleyeceğini duyurdu. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER