SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

3600 EK GÖSTERGE KAMUDAKİ AVUKATLARI DA KAPSAMALIDIR

3600 EK GÖSTERGE KAMUDAKİ AVUKATLARI DA KAPSAMALIDIR

30 Mayıs 2018 00:35 guncel 319
3600 EK GÖSTERGE KAMUDAKİ AVUKATLARI DA KAPSAMALIDIR
İzmir Barosu Başkan Vekili Av. Mustafa Çetin, 24 Haziran seçimleri yaklaşırken tüm adayların ortak vaatleri arasında bulunan 3600 ek göstergenin kamuda çalışan avukatları da kapsaması gerektiğini ifade etti.

Av. Mustafa Çetin, ek göstergeleri halen 3000'de kalan kamuda çalışan avukatlarla diğer kariyer meslek grupları arasında adaletsiz bir durum meydana geldiğini ifade ederek “dolayısıyla 24 Haziran seçimleri yaklaşırken tüm adayların ortak vaatleri arasında bulunan 3600 ek gösterge, kamuda çalışan avukatları da kapsamalıdır. Bu anlamda polislere, din görevlilerine, öğretmenlere ve hemşirelere verileceği taahhüt edilen 3600 ek göstergenin, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na Ekli (I) Sayılı Cetvel'inde avukatlık hizmetleri sınıfına da verilmesi konusunun takipçisi olacağız” dedi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER