82 BASIN YAYIN MEZUNLARI YENİ FOÇA'DA BULUŞTU

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi 1982 Mezunları her yıl tekrarladıkları bir araya gelme toplantısını bu sene Yeni Foça Erşan Otel'de gerçekleştirdiler.

16 Eylül 2019 16:24 guncel 2601
82 BASIN YAYIN MEZUNLARI YENİ FOÇA'DA BULUŞTU
Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi 1982 Mezunları her yıl tekrarladıkları bir araya gelme toplantısını bu sene Yeni Foça Erşan Otel'de gerçekleştirdiler.

Eski adı Basın Yayın Yüksek Okulu olan fakülte mezunları aksatmadan her yıl bir araya geme alışkanlıklarına bu yıl da devam ettiler.
Mezuniyetlerinin 37. Okula girişlerinin 41. yılında İzmir dışında Tekirdağ, Ankara, İstanbul gibi uzak yerlerde işlerine ve yaşamlarına devam edenlerin de üşenmeyip iki gün için de olsa kutlamak amacı ile bir araya gelen 82 mezunları; bu toplantıda daha çok kendi üzerlerinde emeği olan hocalarını andılar. Şadan Gökovalı, Hüsamettin Ünsal, Bilge Umar Oğuzhan Kavaklı, Özdemir Nutku gibi hocalar ile yaşanan anılar masada bol bol konuşuldu.
Gala yemeğinde özgün müziğin usta ismi Cengiz Onur'un da katılımı ile eğlence tavan yaparken gelecek toplantının Hatay'da yapılmasına karar verildi. Bazı engelleri nedeni ile toplantıya katılamayan arkadaşlarına eğlence saatlerinde canlı yayınlarla ve çekilen fotoğraflarla ulaşan 82 mezunları onları da ortamın coşkusuna ortak etmeyi başardılar.
İkinci günün sonunda her yıl ananevi hale gelen toplu fotoğraf çekimi sonrasında Erşan Otel çalışanlarına gösterdikleri ev sahipliği dolayısı ile teşekkür edilerek seneye buluşmak üzere vedalaşıldı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER