SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ACAR'DAN YENİ KAYMAKAMA ZİYARET

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Kaymakamlığı'na atanan Kazım Tekin'i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

06 Eylül 2019 14:40 guncel 1432
ACAR'DAN YENİ KAYMAKAMA ZİYARET
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Kaymakamlığı'na atanan Kazım Tekin'i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

2019 Yılı Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile İstanbul Başakşehir Kaymakamlığı'ndan Aliağa Kaymakamlığına atanan Kazım Tekin'e Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Aliağa ile ilgili genel bilgileri Kaymakam Kazım Tekin'e aktardı. Aliağa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve planlanan projeler hakkında bilgiler de paylaşan Başkan Serkan Acar,  kaymakamlık ile el ele vererek Aliağa için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. 
Başkan Serkan Acar ayrıca, sohbet havasında geçen ziyarette Kaymakam Kazım Tekin'e Aliağa Belediyesi kültür yayınları kapsamında hazırlanan Aliağa Kent Kitaplığına ait kültür seti ile Şakran Zeytinyağı hediye etti. Kaymakam Kazım Tekin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Serkan Acar'a teşekkür etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER