SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Adem Şimşek'ten İstikrar Kalkanı Paketine Destek

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi'ne destek veren Aliağa Şube Başkanı Adem Şimşek, "Bu mücadeleden başarıyla çıkacağımıza inanıyoruz” dedi.

21 Mart 2020 00:02 guncel 728
Adem Şimşek'ten İstikrar Kalkanı Paketine Destek
Adem Şimşek: Bu mücadeleden başarıyla çıkacağız
Çin'de ortaya çıkarak dünyaya yayılan ve 10 bin civarında insanın ölümüne yol açan koronavirüs ile mücadele etmek amacıyla dünya ülkeleri ekonomik destek paketlerini açıklamaya devam ediyor.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın koronavirüs ile mücadele kapsamında açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi'ne destek hız kesmeden büyüyor. Denizcilik sektörünün önemli sivil toplum kuruluşlarının destek açıklaması yaptığı paketle ilgili bir açıklama da İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek'ten geldi.

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi'nin üretim ve ihracatın devamlılığını sağlaması, istihdamda yaşanabilecek kayıpların önüne geçilebilmesi ve ticari hayatın canlılığını korunması açısından büyük bir yarar sağlayacağını belirten Aliağa Şube Başkanı Şimşek, "Koranavirüsle verilen mücadelede alınan sağlık tedbirleri ve kararlara milletimizin sonuna kadar uyarak bu mücadeleden başarıyla çıkacağımıza inanıyoruz” dedi.

 Şimşek, şöyle devam etti: "Açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketinde yer alan turizm, lojistik ve ihracat sektörlerine verilecek desteklerin denizcilik sektöründe yaşanabilecek sorunların önüne geçeceğine inanıyor ve programın hayata geçmesinde katkıda bulunan TOBB Başkan Yardımcımız ve İMEAK DTO Başkanımız Sayın Tamer Kıran'a, İMEAK DTO Aliağa Yönetim kurulumuz ve tüm şube üyelerimiz adına teşekkür ederiz.

 Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'ın açıkladığı bu paketin ülkemize hayırlar getirmesini dilerim.”

 

 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER