SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AK PARTİ İZMİR'DE SÜREKLİ DÖNEMİ

Ak Parti İzmir İl Başkanlığı'na İzmir eski milletvekili Kerem Ali Sürekli atandı.

17 Nisan 2019 11:30 guncel 376
AK PARTİ İZMİR'DE SÜREKLİ DÖNEMİ
Ak Parti İzmir İl Başkanlığı'na İzmir eski milletvekili Kerem Ali Sürekli atandı.
Aydın Şengül'ün yerel seçimlerin ardından istifa etmesi üzerine yapılan temayül oylamasında, yine Aydın Şengül, Tanfer kemerli ve kerem Ali Sürekli isimleri ön plana çıkmıştı.
Temayülün ardından dün İbrahim Ethem Yorulmaz, Yaşar Akbulut ve kerem Ali Sürekli ile Genel Merkez'de yapılan görüşmelerin ardından Ak Parti İzmir eski milletvekili ve Yüksek Disiplin kurulu üyesi Kerem Ali Sürekli İzmir İl Başkanı olarak atandı.

HAMZA DAĞ DUYURDU
Atamayı Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Hamza Dağ sosyal medya hesabından duyurdu. Dağ, yaptığı paylaşımda "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle AK Parti İzmir İl Başkanlığı görevine atanan Sayın Kerem Ali Sürekli Bey'e görevinde başarılar diliyorum." Dedi.

KEMER ALİ SÜREKLİ KİMDİR?
1965 Kocaeli doğumlu Sürekli 2001 yılında Ak Parti İzmir İl Teşkilatı kurucu Teşkilat başkanı ve İl Başkan vekili olarak görev yaptı. 2009-2014 yılları arasında İzmir Büyükşehir belediye Meclis üyesi ve grup sözcüsü olan Sürekli 2012-2014 yılları arasında Ak Parti Karşıyaka İlçe Başkanlığı görevini de yürüttü. 25 ve 26. Dönemde Ak Parti İzmir Milletvekili olan Kerem Ali Sürekli evli ve bi çocuk babası.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER