SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA BELEDİYESİ APARTMANLARI DEZENFEKTE EDİYOR

Aliağa Belediyesi, şimdi de merkez ve çevre mahallelerdeki apartmanları dezenfekte etmeye başladı.

26 Mart 2020 13:40 guncel 789
ALİAĞA BELEDİYESİ APARTMANLARI DEZENFEKTE EDİYOR
Ülkemizde halk sağlığını tehdit eden koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı hijyen çalışmalarını dört koldan sürdüren Aliağa Belediyesi, şimdi de merkez ve çevre mahallelerdeki apartmanları dezenfekte etmeye başladı.

Aliağa Belediyesi Hijyen Ekipleri, dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınına karşı tedbirlerini en üst seviyeye çıkardı. Kent genelinde vatandaşların sıklıkla kullandığı camiler, okullar, dolmuş durakları, parklar, eczaneler, sağlık kurumları, işletmeler, dernekler, muhtarlıklar, kamu kurumları ile cadde ve sokaklarda dezenfekte çalışmalarını sürdüren ekipler, çalışma programına apartmanların ortak kullanım alanlarını da dahil etti.

Dezenfekte çalışmalarına Yeni Şakran ve merkez mahallelerdeki apartmanlardan başlayan Hijyen Ekipleri, hazırlanan plan ve program kapsamında kentteki tüm apartmanlarda dezenfekte işlemlerini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilecek.

Apartmanların ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmalarına başlayan ekipler; halkın güvenliği, özel hayatın gizliliği ve mahremiyeti ile dışarıdan gelebilecek virüs tehdidine karşı hane içlerinde dezenfekte uygulaması gerçekleştirmiyor.

Halkı bu konuda tedbirli olmaya davet eden Aliağa Belediyesi, kendisini ilaçlama ekibi olarak tanıtan ve belediyeden geldiklerini söyleyerek daire içerisine girmek isteyen kişi ya da kişilere itibar etmemeleri gerektiğini belirtti. Böyle bir durum ile karşılaşan vatandaşlarımız 155 Polis, 156 Jandarma, 153 ALO Hilal Masa hatlarını arayabilirler.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER