SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Aliağa Emniyeti moral topladı

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

16 Nisan 2019 14:45 guncel 534
Aliağa Emniyeti moral topladı
Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 174. Yılı etkinlikleri kapsamında Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından personelin birlik ve beraberliğini teminin, motivasyonunun arttırılmasına yönelik olarak 12 Nisan akşamı düzenlenen moral gecesine, personel ve eşleri ile birlikte yaklaşık 250 kişilik bir katılım sağlandı. Katılımcılar tarafından yemeklerin yenilmesi ile başlayan gece, müzik grubu tarafından seslendirilen  parçalar eşliğinde eğlenceli saatlerle devam etti. Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin UĞURTAŞ tarafından gecenin düzenlenmesine katkıda bulunan Jest Müzik adına Hasan TOSUN, Mete Yapı inşaat adına Oktay METE ve Aliağa Grup Ezgi adına Onur HASKAN'a birer plaket takdim edildi. 
13 Nisan Cumartesi günü de Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü Sosyal Tesisleri'nde emniyet personeli çocuk ve ailelerine yönelik olarak yaklaşık 300 kişinin katılımı ile piknik düzenlendi. Piknik sahasına kurulan şişme oyun grupları ve palyaçolar eşliğinde personel çocukları eğlenceli zaman geçirdiler. Yine katılımcılar arasında halat çekme, çuval oyunu, yumurta taşıma gibi oyunlar oynandı.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER