SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA'DA 30 NİSAN ve 1 MAYIS'TA ELEKTRİK KESİNTİSİ

GDZ Elektrik şebeke, trafo ve arıza onarım bakım çalışmaları nedeniyle Aliağa'da iki gün planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

26 Nisan 2019 17:23 guncel 559
ALİAĞA'DA 30 NİSAN ve 1 MAYIS'TA ELEKTRİK KESİNTİSİ
GDZ Elektrik şebeke, trafo ve arıza onarım bakım çalışmaları nedeniyle Aliağa'da iki gün planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

GDZ Elektrik resmi internet sayfasından yapılan duyuruya göre 30 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında Aliağa'nın bazı bölgelerinde elektrik kesintisi yapılacak. 30 Nisan 2019 Salı günü 09:00 - 17:00 saatleri arasında Karaköy Mahallesi-İhsan Dadak -Orhan Demir-Gül Gürer-İlk İnşaat-Güzelhisar Sulama Gurubu-Yılmaz Gürsel-Sezai Özgen-Viking Su Pompası-Selim Yılman-Mustafa Gençay ve civarına trafo bakım çalışmaları nedeniyle elektrik verilemeyecek.

1 Mayıs 2019 Çarşamba günü ise 09:00 - 10:00 saatleri arasında Karaköy Mahallesi-İhsan Dadak-Orhan Demir-Gül Gürer-İlk İnşaat-Güzelhisar Sulama Gurubu-Yılmaz Gürsel-Sezai Özgen-Viking Su Pompası-Selim Yılman-Mustafa Gençay ve civarında şebeke bakım çalışması nedeniyle; 09:00 - 17:00 saatleri arasında Güzelhisar Sulama Tr3 -Viking Su Pompası ve civarında arıza onarım bakım çalışmaları nedeniyle; 16:00 - 17:00 saatleri arasında ise Karaköy Mahallesi-İhsan Dadak-Orhan Demir-Gül Gürer-İlk İnşaat-Güzelhisar Sulama Gurubu-Yılmaz Gürsel-Sezai Özgen-Viking Su Pompası-Selim Yılman-Mustafa Gençay ve civarında arıza onarım bakım çalışmaları nedeniyle kesinti yapılacak.

GDZ ELEKTRİKTEN ÖNEMLİ HATIRLATMA
GDZ İzmir İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, kesinti öncesinde; Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması ve jeneratörlerin şebeke ayırıcılarının açılması gerektiği bildirildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER