ALİAĞA'DA GELECEK PARTISI GÖREV DAĞILIMI YAPTI

Yönetim Kurulu'nu belirlemek üzere yetkilendirilen Gürcan Alkan başkanlığında oluşturulan yönetim kurulunda İbrahim Evren Gür İlçe Sekreteri ve Sermet Yoruldu ise İdari ve Mali İşlerden sorumlu Başkan yardımcısı oldu.

20 Mayıs 2020 00:44 guncel 530
ALİAĞA'DA GELECEK PARTISI GÖREV DAĞILIMI YAPTI
Gelecek Partisi Aliağa İlçe Kurucu Yönetim Kurulu'nda görev dağılımı belli oldu.

Yönetim Kurulu'nu  belirlemek üzere yetkilendirilen Gürcan Alkan başkanlığında oluşturulan yönetim kurulunda İbrahim Evren Gür İlçe Sekreteri ve Sermet Yoruldu ise İdari ve Mali İşlerden sorumlu Başkan yardımcısı oldu.

 

GÖREV DAĞILIMI

Gelecek Partisi Aliağa İlçe Yönetimi'nde diğer görev dağılımı ise şöyle oluştu:

İlçe Başkanı: Gürcan ALKAN

Siyasi İşler Başkanı: Hasan DALYAN

Teşkilat Başkanı: Ali ÖZKURT

Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı: Kadir DULKERİM

Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı: Rıdvan GERGERLİ

Sivil toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı: Tezcan SEVİÖZ

Sosyal Politikalar Başkanı: Hakan AYDIN

İletişim Başkanı: Mutlu AKYOL

İnsan Hakları Başkanı: Muzaffer YAPICI

Parti İçi Eğitim Başkanı: Kamber İZGİ

Dış İlişkiler Başkanı: Serbay ACET

Araştırma, Geliştirme ve Bilişim Başkanı: Halil CENGİZ

Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı: Cihangir GÜRLEROL

İdari ve Mali İşler Başkanı: Sermet YORULDU

İlçe Sekreteri: İbrahim Evren GÜR

 

LİSTESİNİ İLK AÇIKLAYAN İLÇE ALİAĞA

Belirlenen yeni yönetim kurulu ve görev dağılımı ile ilgili bir açıklama yapan Gelecek Partisi Aliağa İlçe Başkanı Gürcan Alkan "Kurucu yönetim kurulu listemizden sonra Gelecek Partisi Aliağa Başkanlık Kurulu üyelerimizide atadık.Hepsi birbirinden değerli yönetim kurulu üyelerimiz arasından atanan arkadaşlarıma Aliağa'ya ve Aliağalı hemşehrilerimize hizmette başarılar diliyorum.Partimize Genel Başkanımıza ve şahsıma gösterdiğiniz teveccühe teşekkür ederim. İlçemiz çok yakında tüzük gereği ilk olağan kongresini yaparak siyasi hayatına ve seçimlere hazır hale gelecektir.Ülke genelinde 52 ilde ve ilçelerinde atamalar yapılmış ve kuruluşları hızla devam etmektedir.İzmir ilinde ilk listeyi açıklayan Aliağa İlçemiz olmuştur buda hepimizin geleceğine ve Gelecek Partimize olan teveccühün bir sonucudur.” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER