ALİAĞA'DA HALKIN POLİSİ HALKIN YANINDA

Aliağa ilçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapıldı.

12 Mayıs 2020 16:20 guncel 268
ALİAĞA'DA HALKIN POLİSİ HALKIN YANINDA
Aliağa ilçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapıldı.

Ramazan münasebetiyle, Aliağa Emniyet Müdürlüğü Hizmetlerini Destekleme Derneği ve hayırsever vatandaşların desteğiyle Aliağa da yaşayan ve ihtiyaç durumları belirlenen 500 vatandaşa gıda yardım paketi yapılarak, emniyet mensupları tarafından dağıtımı gerçekleştirildi.

Emniyet yetkilileri tarafından yapılan açıklamada ” Bu gibi kötü dönemlerde milletimize daha çok destek vermemiz gerektiği bilincindeyiz. Elimizden geldiğince, bütçemiz imkanlarına ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Komşusu açken tok yatan bizden değildir.'” denildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER