SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Bergama'da DSP Şahlanıyor

"Naz Moda" Mağazalarının sahibi Erdoğan Kara, öncülüğünde Bergama ve Beldelerinde yeniden teşkilatlanarak yerel seçimlere hazırlanıyor.

15 Ekim 2018 10:11 guncel 838
Bergama'da DSP Şahlanıyor
Ülke genelinde yerel seçimlere hazırlık yapan DSP Bergama İlçe Teşkilatı yeni yönetimini  hızlı bir şekilde  oluşturarak  ayağa kalktı.
İlçenin tanınmış esnaflarından  "Naz Moda" Mağazalarının sahibi Erdoğan Kara, öncülüğünde Bergama ve Beldelerinde yeniden teşkilatlanarak yerel seçimlere hazırlanıyor.
Siyasetin sol kanadında CHP'ye alternatif Demokrat ve deneyimli politikacıların bulunduğu artık DSP ' mi kaldı denilen Demokratik sol Parti  önümüzdeki yerel seçimler için hızlı bir giriş yaparak ülke genelinde şahlanıyor.
Bergama'da İlçe Teşkilatlanmasına öncülük eden ve İlçe Başkanı olarak yönetim listesini belirleyen "Naz Moda" Mağazalarının sahibi Erdoğan Kara, yönetim listesini İl teşkilatına sunduklarını belirterek, çarşı merkezinde tespit ettikleri bir binanın da ilçe teşkilatı olarak yeniden hizmete açacaklarını söyledi.
"Siyasette oluşan boşluğu ancak DSP doldurabilir. Topluma en yakın en temiz, halkın savunucusu olan siyasi parti DSP'dir. Yıllarca kirlenmemiş, rahmetli kurucusu Bülent  Ecevit'in kendisi gibi temiz toplum, temiz siyaset ilkesi sadece DSP'de vardır. Geçmişte bu partiye kim hizmet ettiyse herkesi DSP çatısı altında toplanmaya, yerel seçimler için birlik ve beraberliğe davet ediyorum"dedi.
Belediye Başkanlığına Adayım
Eşi Seriye Kara ve çocuklarıyla birlikte uzun yıllar  ilçede aile şirketi olarak mağazalar işleterek esnaflık yapan "Naz Moda" Mağazalarının sahibi Erdoğan Kara, "Aile olarak karar verdik. Siyasete atıldım. Bende DSP'den Bergamayı yönetmeye talip oldum. Bu vesile ile  önümüzdeki yerel seçimlerde Bergama Belediye Başkanlığına bende  talibim" diyerek yerel siyaset olarak düşüncelerini ise şöyle aktardı.
"Bergama kocaman bir köy haline geldi. Ne belediyecilik hizmetleri tam olarak veriliyor, nede genç işsizlerimizin geleceğini garanti altına alan iş sahalarının açılmasına zin veriliyor. bu şehri nasıl gelişecek,  Belediye Meclisinde halkı ve esnafı temsil edecek hiç bir Allah'ın kulu olmadığı için adayım. Yerel politika yapan her siyasetçinin işi düzgün eleğini duvara asmış kişiler. El kaldırıp indirmekten başka ne yapıyorlar? Onlar kendilerinden başkasını düşünmüyor"dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER