Çalışmak ve azim engel tanımıyor

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

23 Ekim 2019 10:27 guncel 551
Çalışmak ve azim engel tanımıyor
Bergama Belediyesi Rahmi Yeşilsoy Engelli Merkezi'nde bir araya gelen engelli çocuklar darbuka şov ve tuttukları ritim ile gönülleri mest ettiler.
Yeni kurs dönemi için düzenlenen tanışma ve açılış töreninde bedensel özürlü ve down sendromlu çocukların oluşturduğu grubun darbuka şovu izleyicilerden büyük alkış aldı. Yaşları bir birinden küçük olan çocuklar çalışmanın ve azmin önünde hiçbir engelin olamayacağını bir kez daha gösterdiler. Gösteri için çocukları kutlayan Belediye Başkanı Hakan Koştu, "Biz de belediye olarak her zaman sizlerin yanındayız. Engelli vatandaşlarımıza yönelik her çalışmayı desteklemeye ve onların rahatı için şehrimizde yeni düzenlemeler yapmaya var gücümüzle çalışacağız” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER