SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÇANDARLI DAYANIŞMA DERNEĞİ ETKİNLİKLERİ İLE FARK YARATIYOR

Çandarlı Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen "Bozdağ, Gölcük, Birgi, Ödemiş” kültür gezisi katılanların anlata anlata bitiremedikleri bir anıya dönüştü.

20 Şubat 2019 16:38 guncel 258
ÇANDARLI DAYANIŞMA DERNEĞİ ETKİNLİKLERİ İLE FARK YARATIYOR
Çandarlı Dayanışma Derneği yeni yönetimle birlikte Çandarlı sosyal ve kültürel yaşamına damga vurmaya devam ediyor. Görev değişiminden beri okullardaki eksikliklerle, yollardaki düzenlemelerle ve halkla bir araya gelip yaptıkları kahvaltı etkinlikleri ile adından söz ettiren dernek düzenlediği kültür gezileri ile de fark yaratıyor.

İsteyen herkesin katılabildiği bu hafta sonu gezileri gerek seçilen güzergah gerekse yolculuklarda oluşan dostluklarla unutulmaz anıların arasına giriyor. Kar amacı güdülmeden yapılan bu gezilere katılım isteği fazlalığı derneği araç ilavesine zorluyor.

Çandarlı halkının çalışmalarına destek verdiği dernek en son gezisini
Bozdağ, Gölcük, Birgi, Ödemiş'e gerçekleştirdi. Katılımcıların sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflardaki mutluluk ifadeleri gezinin memnuniyetini belirtmeye yetiyor ve tekrarını biran önce istiyoruz der gibiydiler. Bu durum Çandarlı Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin çalışma azmini arttırıyor diyen yönetim kurulu üyeleri yeni projeler peşinde olduklarını belirtiyorlar.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER