SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CHP ALİAĞA SEÇİM TAKVİMİ BELLİ OLDU

CHP Aliağa İlçe Başkanlığı, Olağan Kongre Delege Seçimi takvimini açıkladı.

05 Kasım 2019 14:49 guncel 1560
CHP ALİAĞA SEÇİM TAKVİMİ BELLİ OLDU
CHP Aliağa İlçe Başkanlığı, Olağan Kongre Delege Seçimi takvimini açıkladı. Buna göre, 18 Kasım tarihinde başlayacak olan Aliağa İlçesi delege seçimleri 1 Aralık 2019'da tamamlanacak.
Belirlenen tarihlerde yeterli katılım sağlanmaması durumunda bir gün sonrasında nitelikli çoğunluk sayını aranmadan yapılacak delege seçimleri ilk olarak Kapukaya, Çoraklar ve Yüksekköy Mahallelerinden başlarken, merkez mahallelerdeki seçimler 1 Aralık tarihinde gerçekleşecek. Merkez mahalle seçimleri belirlenen günde saat 10,00-18,00 arasında Aliağa Kültür Merkezi'nde yapılacak.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER