SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CİRİTTEN O FOTOĞRAFA SERT TEPKİ

Cirit, Işık'ın Acar ile yayınlanan fotoğrafı sonrasında sert açıklamalarda bulundu.

29 Ekim 2019 21:29 guncel 1753
CİRİTTEN O FOTOĞRAFA SERT TEPKİ
CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit, bu sabahki 29 Ekim törenleri esnasında belediye başkanı Serkan Acar ile samimi şekilde fotoğrafı sosyal medyada yayılan Seçil Adalet Işık ile ilgili bir açıklama yayınladı. Sosyal medya üzerinden yayılan ve pek çok tepki mesajına yol açan resimle ilgili tepkisini dile getiren Cirit "Siyaset aynı zamanda nezaket ve bazı sosyal davranışları içinde barındırır ve öyle de olması gerekir. Ancak, üzerinde siyasi sorumluluğu olan şahıslar temsil ettiği kitleyi incitmemek zorundadır.
CHP Aliağa ilçe yönetimi olarak, Kadın Kolları Başkanını ilçe yönetim toplantılarına uzun zamandır almıyoruz. Ancak, hangi güç saiki ile hareket ettiğini bilmediğim bu kişiyi bu günden itibaren ilçe başkanı olarak kadın kolları başkanı olarak görmediğimi, bu kararın tüzük gereği siyasi yaptırımı varsa üstlenmeye hazır olduğumu, pervasızlık ve pişkinlik sınırlarını zorlayan kişilere karşı ilçe başkanı olarak gerekli tepkiyi vermeye devam edeceğimi bildiririm.” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER