ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

GELECEK PARTİSİ İZMİR İL BAŞKANLIĞI'NDAN

12 Mayıs 2020 15:30 guncel 231
ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

Engelli vatandaşların sorun ve taleplerine karşı toplumsal duyarlılığın artırılması amacıyla her yıl 10 Mayıs ile 16 Mayıs arasında kutlanan Engelliler Haftası sebebiyle Gelecek Partisi İzmir Engelliler Masası Başkanı Hakan Aydın, videolu kutlama mesajı yayınladı.

Engellilik konusundaki toplumsal bilincin artmasına ve İzmir'de engellilerin yaşam standartlarının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla Gelecek Partisi İzmir İl Başkanlığı bünyesinde bir "Engelliler Masası” kurulup, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Aydın bu masaya başkan olarak atanmıştı.  

Engelliler Masası Başkanı Hakan Aydın, Engelliler Haftası sebebiyle yayınladığı videolu mesajında şu ifadelere yer verdi;


BEN HAKAN AYDIN.

GELECEK PARTİSİ İZMİR İL BAŞKANLIĞI ENGELLİLER BİRİM BAŞKANIYIM.

BİLDİĞİNİZ ÜZERE, 10-16 MAYIS DÜNYA ENGELLİLER HAFTASI OLARAK KUTLANMAKTADIR.

BU KAPSAMDA ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN YAŞAM STANDARTLARINI YÜKSELTMENİN, ONLARIN İNSAN ONURUNA VE SOSYAL ADALETE UYGUN BİR YAŞAM SÜRMELERİNİN, REHABİLİTASYONLARINA KATKI SAĞLAMANIN TOPLUM OLARAK HEPİMİZİN ORTAK SORUMLULUĞU OLDUĞU İNANCINDAYIM.

ENGELLİ HAKLARINI BENİMSEYEREK ÖNEMSEMENİN,  AYNI ZAMANDA İNSAN HAKLARININ VE İNSANLIĞIN DA GEREĞİ OLDUĞUNU KABUL ETMELİYİZ.

TOPLUMUN EN HASSAS MESELELERİNDEN BİRİ OLAN ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZLA İLGİLİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNE YÖNELİK DUYARLILIĞIN ARTMASI EN ÖNCELİKLİ TEMENNİMİZ.

GELECEKTE ENGELLİLER ADINA SÜRE GELEN TÜM SORUNLARIN ÇÖZÜME KAVUŞMASI DİLEĞİYLE TÜM ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN VE ONLARIN SIKINTILARINI EN ÜST SEVİYEDE ORTAK OLARAK DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN AİLELERİNİN ENGELLİLER HAFTASINI KUTLAR SAĞLIK VE MUTLULUK DİLERİM
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER