SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Gelecek Partisi İzmir Kurucu İl Yönetimi ve 7 ilçe başkanı belli oldu

Gelecek Partisi'in İzmir İl Yönetiminde yer alacak isimler partinin Genel Merkezinden onay aldı.

23 Mart 2020 14:00 guncel 398
Gelecek Partisi İzmir Kurucu İl Yönetimi ve  7 ilçe başkanı belli oldu
Gelecek Partisi'in İzmir İl Yönetiminde yer alacak isimler partinin Genel Merkezinden onay aldı.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu önderliğinde kurulan Gelecek Partisi'nin İzmir Kurucu İl Yönetim Kurulu Ve 7 İlçe Başkanı belli oldu. İl Başkanı Cem Kavur, Ankara'ya giderek oluşturulan listeyi genel merkeze teslim etti. İl Yönetiminde toplamda 50 isim yer alıyor.

İzmir İl Başkanı olarak göreve getirilen Cem Kavur, sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamasında "Yeni İl Yönetimimiz Genel Merkezimiz tarafından onaylandı. Partimize, ülkemize, şehrimize hayırlı olsun. Yönetim Kurulu Üyesi olan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor, yeni yönetimimizin tekrardan hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rabbim utandırmasın” diye duyurdu.

Koronavirüsle mücadele kapsamında Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Başkanları ile yapılacak basın toplantısı kamu sağlığı açısından şartlar normale dönene kadar ertelendi.

İşte Gelecek Partisi'nin İzmir İl Yönetimi isimleri:

KURUCU İL YÖNETİMİ

İL ETİK VE DİSPLİN KURULU

İZMİR'DE ATANAN 7 İLÇE BAŞKANI

ALİAĞA; GÜRCAN ALKAN

BAYRAKLI ; OSMAN ŞEKER

BORNOVA.; SÜLEYMAN DİNÇSEVER

KARABAGLAR ; MURAT UZUNÖNER

MENEMEN ; BURHAN OĞUZ CANER

TORBALI ; ZEYNEL FİDANER

NARLIDERE ; SEMRA KARVAN
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER