SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GEMİSANDER'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği'nin Olağanüstü Genel Kurul'u yapıldı.

19 Kasım 2018 16:14 guncel 3198
GEMİSANDER'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
DİĞER GÖRSELLER
Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği'nin Olağanüstü Genel Kurul'u yapıldı.Üyeler bugün saat 14,30'da dernek binasındaki toplantı salonunda toplandı. 
56 üyenin 30'unun hazır bulunduğu kongrede Divan Kurulu'nun Mehmet Gökduman, Birol İnan ve Engin Can isimleriyle oluşmasının ardından, gündem maddelerinin görüşülmesinden önce saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.
Faaliyet Raporu'nun sunulup bilançonun okunarak görüşüldüğü kongrede mevcut Yönetim ve Denetim Kurulu ile bilanço oybirliğiyle ibra edildi.  Derneğin yeni dönem tahmini bütçesi 120 bin lira gelir ve 90 bin lira gider kalemi olmak üzere belirtildi.
Yeni Yönetim Kurulu'nun belirlenmesi için tek liste ile gidilen seçimde Kamil Önal, Ramazan Yiğit, Erol Polat, Çağlar Erdil, Mustafa Akçay, Suat Durak, Mesut Yolcu ve Zafer Temurtaş isimleri asil; Ömer Sorgulu, Furkan Erkan, Muhammed Coşkun, Celal Yiğit, Servet Yurttagül, Mehmet Durmuş Gökduman, Hüseyin Sarıhasan ve Teoman Işık yedek üye olarak belirlendi.
Derneğin Denetim kuruluna ise asil olarak Ali Yıldırım ve yedek üye olarak Mustafa Sevinç seçildi.
Disiplin Kurulu ise asilde Nacettin Yolcu, Yılmaz Koç ve Mustafa Özkan, yedeklerde Hasan Bekçi, Mustafa Yiğit, Namık Kelam Güngör isimlerinden oluştu.
Dilek ve temenniler bölümünde kısa bir konuşma yapan Kamil Önal öncelikle tüm katılımcıların kandilini kutlayarak "Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum. Yeni Yönetim Kurulumuz herkese hayırlı olsun.” şeklinde konuştu. Önal konuşmasının ardından eski başkan Gün Alp Erdil'e görev süresince derneğe yapmış olduğu hizmetlerden ötürü plaket takdim etti.
Eski ve yeni Yönetim Kurulu'nun birlikte kestiği pastanın ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile Genel Kurul sona erdi.

GEMİSANDER'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER