SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İKÇÜ-MÜSİAD ORTAK PROJELERE DEVAM

Bilal Saygılı'yı ziyaret eden İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörü Saffet Köse, yeni yönetime başarılar diledi.

01 Şubat 2019 13:11 guncel 212
İKÇÜ-MÜSİAD ORTAK PROJELERE DEVAM
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şube Başkanlığı'na seçilen Bilal Saygılı'yı ziyaret eden İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörü Saffet Köse, yeni yönetime başarılar diledi.

Rektör Prof.Dr.Köse, "MÜSİAD İzmir Şube Başkanlığına seçilen Sayın Bilal Saygılı'yı tebrik ediyor; verimli, bereketli, hayırlı bir dönem olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Başkan Saygılı da İKÇÜ heyetinin ziyaretinde, " Değerli Rektörümüz Saffet Köse'ye ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür ederim. Üniversite onaylı, üyelerimize ve vatandaşlara dokunan insan odaklı projeleri hayata geçireceğiz. Özellikle bu dönemde çocuk ve gençlerimize ve çocuklarımıza yönelik sosyal projelere de imza atacağız. " dedi.

Üniversite-sanayi iş birliğini konuşulduğu ziyarette, Rektör Yardımcıları Prof.Dr.Turan Gökçe, Prof.Dr.Adnan Kaya, Prof.Dr.Dr.İrfan Karadede ile Genel Sekreter Nurettin Memur da hazır bulundu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER