SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İSTİKLAL LOKANTASI AÇILDI

Gökhan Sabuncu ve Kenan Yasan'ın açtığı İstiklal Lokantası hizmete girdi.

08 Ocak 2019 10:36 guncel 1604
İSTİKLAL LOKANTASI AÇILDI
Gökhan Sabuncu ve Kenan Yasan'ın açtığı İstiklal Lokantası hizmete girdi.
İstiklal Caddesi üzerinde açılan 4 katlı, toplantı salonu, mescidi, bebek emzirme odası, çocuk oyun parkı ile 5 yıldızlı otel konforunda hizmet veren lokantada Türk mutfağının bütün lezzetleri müşterilere sunuluyor.
Daha önce tabldot işletmesi ve büfe çalıştıran Sabuncu ve Yasan, "Ustalarımızı dışarıdan getirttik ve sadece İstiklal Lokantası'na has çok özel lezzetler sunuyorlar. Onlarla birlikte burada Aliağalıların damak zevkine hitap edeceğiz. İşletmemizin fiyat politikası da oldukça cazip. Lüks bir işletme açtık ama her bütçeye ve her damak zevkine uygun hizmet sunacağız. Aliağa'da bu konseptle hizmet veren başka hiçbir işletme yok. Bu eksikliği gidermek üzere yola çıktık.” dedi.
İyi derecede yabancı dil bilen garsonlara ve dünya mutfağına hakim şefleriyle kalitede rekabeti üst seviyeye taşımayı hedefleyen İstiklal Lokantası, aynı zamanda iş yemekleri ve özel toplantılar için de son derece uygun seçenekler sunuyor.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER