SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İYİ PARTİ'NİN İZMİR ADAYI HABLEMİTOĞLU MU?

İYİ Parti'nin 2019 yerel seçimlerindeki belediye başkan adaylarından bazıları belli oldu.

08 Kasım 2018 11:37 guncel 1523
İYİ PARTİ'NİN İZMİR ADAYI HABLEMİTOĞLU MU?
İYİ Parti'nin 2019 yerel seçimlerindeki belediye başkan adaylarından bazıları belli oldu. NTV'nin haberine göre İzmir Büyükşehir belediyesi için Şengül Hablemitoğlu aday gösterilirken, İstanbul'da Ümit Özdağ, Adana'da İsmail Koncuk, Muğla'da Behçet Saatcı ve Balıkesir'de İsmail Ok aday gösterilecek isimler arasında yer aldı.

YALANLAMA GELDİ
Haberin ardından partinin Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, böyle bir kararlarının olmadığını açıkladı.
Twitter adresinden açıklamada bulunan Dervişoğlu, "Bazı yayın organlarında İYİ Partinin İstanbul, İzmir, Muğla ve Adana'da Büyükşehir adaylarını açıkladığına dair haberler yayınlanmaktadır. Bahse konu arkadaşlarımız her her göreve layıktır lakin bizim böyle bir kararımız ve açıklamamız yoktur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerini kullandı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER