SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KIRAN, İMEAK DENİZ TİCARET ODASI ALİAĞA ŞUBESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Türkiye denizciliğinin çatı kuruluşu olan IMEAK Deniz Ticaret Odası'nın Başkanı Tamer Kıran yeni kurulan Aliağa Şubesi'ne ziyarette bulundu.

20 Ekim 2018 11:44 guncel 952
KIRAN, İMEAK DENİZ TİCARET ODASI ALİAĞA ŞUBESİ'Nİ ZİYARET ETTİ
Türkiye denizciliğinin çatı kuruluşu olan IMEAK Deniz Ticaret Odası'nın Başkanı Tamer Kıran yeni kurulan Aliağa Şubesi'ne ziyarette bulundu. 
İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran kuruluşunda vesile olduğu Aliağa Şubesi'ni ziyaret ederek çalışmaları yerinde izledi. Tamer Kıran ziyareti esnasında hazır bulunan DTO Aliağa Şube Başkanı Adem Şimşek Kıran ile üyeleri tanıştırdı. Türkiye'de büyüyen ikinci liman şehri olan Aliağa'da geçtiğimiz aylarda kuruluşunu tamamlayan İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi'nin Başkanı, yönetim kurulu, Oda çalışanları ve üyelerinin katılımı ile gerçekleşen ziyarette Şube Başkanı Adem Şimşek, Genel BaşkanTamer Kıran'a Aliağa şubesinin kuruluş aşamasında verdikleri desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. 
Şube binasında gerçekleştirilen ziyarette Adem Şimşek Tamer Kıran'a bir teşekkür plaketi de sundu. Genel Başkan Tamer Kıran ise ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ve Şubenin Aliağa ve bölgesinde yürüteceği çalışmalara inandığının altını çizdiği konuşmasında Türkiye'nin ikinci büyük liman kenti olan Aliağa'da İMEAK Deniz Ticaret Odası'nın var olmasının önemine değindi. Başkanlar ve üyelerin katılımı ile yürütülen görüşmelerde Oda faaliyetleri, gelecek projeler hakkında konuşuldu.
Ayrıca ÖGE Gemi Söküm Tesislerine giden heyet, Aliağa'daki gemicilik çalışmalarını yakından gözlemleme fırsatı buldu. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER