SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MEHMET KARADEMİR TURNUVASI BAŞLADI

Yenişakran Gençler Birliği Derneği üyeleri 2017 yılında Tüpraş'ta yaşanan patlamada hayatını kaybeden Mehmet Karademir anısına bir futbol turnuvası düzenledi.

02 Temmuz 2019 12:08 guncel 793
MEHMET KARADEMİR TURNUVASI BAŞLADI
Yenişakran Gençler Birliği Derneği'nin TÜPRAŞ'ta 2017 yılında yaşanan patlamada hayatını kaybeden Mehmet Kardemir anısına düzenlediği futbol turnuvası başladı. Aşağı Şakran, Arslan Mermer, Hacıömerli Gençlik, Şakran 1923, Ülkü Ocakları, Beltansa Yapı, Yüksekköy, Karaahmetli ve Erdal Motor isimli takımların katıldığı turnuvada ilk maçlar oynandı.

A Grubunun ilk maç sonuçları YÜKSEK KÖY-KARAAHMETLİ = 7-0, ÜLKÜOCAKLARI -AŞAĞIŞAKRAN= 4- 0 şeklinde sonuçlanırken B grubunun ilk maç sonuçları ERDAL MOTOR -ARSLN MERMER= 5-3, BELTANSA YAPI -ŞAKRAN 1923 = 9-2 şeklinde sonuçlandı. Dokuz takımın yarıştığı turnuvada 9 Temmuz Salı günü yarı finale kalan takımlar belli olacak.
Turnuvayı düzenleyen Yenişakran Gençler Birliği Derneği Başkanı Selçuk Şen "2017 yılında TÜPRAŞ'ta elim bir iş kazası sonucu hayatını kaybeden Mehmet Karademir kardeşimizin anısına bu turnuvayı düzenledik. Mehmet kardeşimizin anne ve babasıyla görüştük kendilerine baş sağlığında bulunduk. Mehmet kardeşimiz her baba gibi evladına ekmek parası kazanmak için evinden çıktı ama bir daha evine ve sevdiklerine kavuşamadı. Mekanı cennet olsun. Biz Yenişakran Gençlerbirliği Derneği olarak bu tür organizasyonların devamını getirmeyi amaçlıyoruz. Bu gücü de siz değerli vatandaşlarımızdan alıyoruz. Her zaman ilkemiz olan birlik ve beraberliğimizin daim olması dileği ile tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Bunun bir spor olduğunu ve ne olursa olsun kazananın dostluk olacağını unutmamalıyız.” diye konuştu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER