SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MHP ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

MHP 931 belediye başkan adayını Ankara Kapalı Spor Salonu'nda yapılan aday tanıtım toplantısıyla kamuoyuna tanıttı.

24 Ocak 2019 20:42 guncel 1273
MHP ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPILDI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 31 Mart Yerel Seçimleri'inde yarışacak ve aralarında Foça, Dikili ve Aliağa adaylarının da yer aldığı 931 belediye başkan adayını Ankara Kapalı Spor Salonu'nda yapılan aday tanıtım toplantısıyla kamuoyuna tanıttı.  
31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP'nin ülke genelindeki belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısının bugün Ankara'da gerçekleştirildi. Aday tanıtım toplantısına Foça Belediye Başkan Adayı Serdar Mersin, Dikili Belediye Başkan Adayı Buğra Akın ve Aliağa Belediye Başkan Adayı Serkan Acar da katıldı.
Toplantıya Dikili ve Aliağa'dan da ilçe yönetim kurulu ve partililer geniş katılım gösterirken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı konuşmada özellikle CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'yi hedef aldı. Bahçeli "İnce ince nifak taşları döşeyen, orada burada partisinin genel başkanının hedef alan bir zat da cumhurbaşkanlığı adaylığında yaşadığı şok ve hezimeti atlatamadığından ağzından çıkanı kulağı duymayacak bir noktaya savrulmuştur. Aklı epey incelmiş bu zavallıya göre sadece bir yerel seçimi beka sorunu olarak millete anlatmak zeka sorunuymuş. Biz bu ucube zihniyete hak ettiği cevabı vereceğiz. Vay densiz vay. Bekayı zeka sorunu olarak görmek ancak senin gibi mankurtların işidir. Ancak senin gibi sabah başka akşam başka konuşan çarkıfeleklerin üslubudur.” dedi.
MHP'nin tanıtım töreninin yapıldığı salon partinin yerel seçimlerdeki ana sloganı "Beka için millî karar, Cumhur için istikrar” pankartları ile donatıldı. Diğer sloganları ise "Sağduyunun birlikteliği, Cumhur İttifakı” ve "Türkiye ehline emanet” olarak belirlendi.
Salona dev Atatürk resminin ve Merhum Alparslan Türkeş fotoğrafının arasına Devlet Bahçeli'nin fotoğrafı asıldı. Sinevizyon gösterisinde de, Alpaslan Türkeş'in görüntülerine yer verildi. Program mehter marşlarıyla başladı. Salonda 'Üretken belediyecilik, bütüncül yaklaşım' afişleri, Türk Bayrağı ve MHP bayrakları yer aldı. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER