SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ŞİMŞEK, MUHTARLARLA BULUŞUYOR

Ak Parti Aliağa belediye başkan aday adaylarından Aydın Şimşek muhtarlarla buluşuyor.

13 Kasım 2018 11:20 guncel 479
ŞİMŞEK, MUHTARLARLA BULUŞUYOR
Ak Parti Aliağa belediye başkan aday adaylarından Aydın Şimşek muhtarlarla buluşuyor.
2019 Yerel Seçimleri öncesinde aday adaylarının yavaş yavaş ortaya çıkmasıyla siyasi hareketlilik de artmaya başladı. Ak Parti'de aday adaylığını ilk açıklayan iş adamı Aydın Şimşek, tanıtım faaliyetleri kapsamında Aliağa'nın muhtarlarıyla bir araya geliyor. Şimşek, projelerini anlatmak ve muhtarlardan Aliağa'nın sorunlarını dinlemek üzere önümüzdeki Cuma Akşamı Tabakçı Restaurant'ta bir yemek düzenliyor.
Muhtarların yerel yönetimlerin bel kemiği olduğunu ifade eden Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Şimşek "Muhtarlarımız bizlerin halkımız ile aramızdaki en önemli bağımız. Bölgemizin ve halkımızın sorunlarını, dertlerini, eksiklerini en iyi bilenler onlar. Bu yola çıktığım 2014 yılından beri sevgili muhtarlarımız bana hep yol gösterici oldular. Onlar sayesinde Aliağa'nın gerçek sorunlarını öğrendim, projelerimi onların görüş ve önerileri doğrultusunda şekillendirdim. Resmi olarak adaylık açıklamamı yaptıktan sonra da bu sevinç ve mutluluğumu yine muhtarlarımızla paylaşmak istedim.” şeklinde konuştu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER