SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ŞİMŞEK'TEN TEŞEKKÜR KONUŞMASI

İMEAK Deniz Ticaret Odası Eylül ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı.

13 Eylül 2018 19:08 guncel 847
ŞİMŞEK'TEN TEŞEKKÜR KONUŞMASI
İMEAK Deniz Ticaret Odası Eylül ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Toplantıda İMEAK DTO Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek, Yönetim Kurulu ve Meclisi adına bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi.
Aliağa Şubesi'nin geçtiğimiz günlerde kurulduğunu ve 7 Eylül'de de meclis üyeleri ve yönetim kurulunun seçildiğini belirterek konuşmasına başlayan Şimşek "İnanıyorum ki bundan sonra Deniz Ticaret Odası adı altında Aliağa'da çok güzel şeyler yapacağız. Bu bir ihtiyaçtı. Uzun bir süreçten geçtik ama sonunda başardık. Aliağa Türkiye'nin önde gelen ikinci liman ve büyüyen kentidir. 150 üyemiz var. Armatör olmasa da, acenta, limancılar, TÜPRAŞ, rafineri ve çok yakın bir zamanda SOCAR'ın da devreye girmesiyle yaklaşık 27 tane limanın bugün Türkiye'ye çok büyük bir katkı ekonomisi bulunmaktadır.” dedi.
Konuşmasında bu süreçte kendilerine verilen desteğe teşekkür eden Şimşek "Aliağa halkı olarak, denizci kardeşlerimiz adına çok güzel bir hava yakaladığımızı burada bir kere daha söylemek istiyorum. Birinci günden bu güne kadar bize göstermiş olduğunuz inancınızdan dolayı, yönetim kurulum ve meclisim adına çok teşekkür ediyorum. Ülkemize, İzmir'imize, Aliağa'mıza hayırlı olsun diyorum.” şeklinde konuştu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER