SİTE SAĞ REKLAM ALANI

SİVAS KATLİAMI ALİAĞA'DA ANILACAK

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

29 Haziran 2019 16:39 guncel 710
SİVAS KATLİAMI ALİAĞA'DA ANILACAK
2 Temmuz 1993'te Sivas'ta yaşamını yitirenler için her yıl olduğu gibi bu sene de yurdun dört bir yanında çeşitli anma etkinlikleri düzenleniyor.
Bir katliam olarak hafızalara kazınan ve Pir Sultan Abdal Şenlikleri'ne katılmak üzere Sivas'a giden 33 aydının hayatını kaybettiği olaylar Aliağa'da da bir basın açıklaması ile anılacak.
1 Temmuz Pazartesi günü saat 19.00'da vatandaşların da katılımıyla yapılacak olan basın açıklaması Alevi Kültür dernekleri Aliağa Şubesi binasında gerçekleştirilecek.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER