SİTE SAĞ REKLAM ALANI

SOKAK HAYVANLARI İÇİN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Ege Rafineri Projesi ana yüklenici firması TSGI Mühendislik tarafından alt taşeron firmalarıyla sokak hayvanları için sosyal sorumluluk projesi başlatılmıştır.

20 Eylül 2018 17:07 guncel 480
SOKAK HAYVANLARI İÇİN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ
Sokak hayvanlarının su ihtiyacını karşılamak amacıyla başlatılan bu proje, TSGI Mühendislik ve İzmir Valiliği Yerel Hayvan Koruma Resmi Görevlisi Sn.Kübra Kütükoğlu ile koordineli olarak yürütülmektedir.

Proje kapsamında, 30 adet su kabı satın alınmıştır. Bu su kapları otomatik bir sisteme sahip olup, şebeke borularına montajının yapılmasıyla her zaman içerisinde su bulunduracaktır. Böylece, sokak hayvanları her zaman kapların içerisinde su bulabileceklerdir

.TSGI Mühendislik ve alt taşeronları Doğuş ES Adi Ortaklığı, Samm Teknoloji, Tekfen İnşaat, La Terra Çevre Danışmanlığı, Egemont tarafından bağışlanan otomatik su kapları, Aliağa Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü'nce belirlenen Aliağa park ve bahçelerine monte edilecektir.

Tüm firma temsilcileri böyle anlamlı bir projeyi yürütmekten ötürü çok mutlu olduklarını ifade ettiler. Suyun tüm canlılar için hayati önem taşıdığını belirtirken, sokak hayvanlarının ihtiyaçlarına duyarsız kalınmaması gerektiğini vurguladılar.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER