SİTE SAĞ REKLAM ALANI

2019 İnşaat Sektörü İstişare Toplantısı Dikili'de yapıldı

Toplantıda Bergama Ticaret Odası Meclis Üyeleri ve Dikili bölgesinde faaliyet gösteren inşaat sektörü temsilcileri yer aldı.

26 Nisan 2019 15:57 gundem 613
2019 İnşaat Sektörü İstişare Toplantısı Dikili'de yapıldı
Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper'in sunumuyla Dikili Rakasta Otel'de 2019 İnşaat Sektörü İstişare Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Bergama Ticaret Odası Meclis Üyeleri ve Dikili bölgesinde faaliyet gösteren inşaat sektörü temsilcileri yer aldı. 
Kahvaltı programıyla başlayan toplantı Başkan Ürper'in; Bergama Ticaret Odası'nın tanıtımı ve kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği faaliyet, çalışmalar ve hizmetlere ilişkin konuları katılımcılara anlatmasıyla devam etti. Ürper katılımcılara faaliyet bölgemizde yürütülen bütün proje ve çalışmalar için dayanışma, koordinasyon ve sıkı iletişim önerisinde bulundu.
Toplantıda inşaat sektöründeki sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilirken bu önerileri ve çözüm yöntemleri değerlendirildi. Ayrıca Bergama Ticaret Odasının kurucu ortağı olduğu
Dikili Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (jeotermal kaynaklı) projesine geniş yer verildiği toplantıda Başkan Ürper bu konudaki görüşlerini ve hassasiyetini katılımcılara aktararak projeyi ve projenin bölgemiz için önemini anlattı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER