SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU YÜREKLERİ ISITTI

Foçalılar, Cumhuriyete ve Ulu Önderi Atatürk'e olan sevgisini bir kez daha büyük bir coşkuyla haykırdı…

31 Ekim 2016 12:04 gundem 982
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU YÜREKLERİ ISITTI
‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı' programı kapsamında Foça'da gerçekleştirilen Fener Alayı ve Cumhuriyet Konseri' büyük ilgi gördü.
Ellerindeki meşaleler ve bayraklar bulunan binlerce vatandaş, Fener Alayı sırasında coşkulu marşlar söyleyerek Demokrasi Meydanı'na ulaştı.
Cumhuriyet Konserinde sahne alan ‘Positive Live Project' isimli müzik grubu, büyük bayramın coşkusuna yaraşır bir performans sahneledi. Demokrasi Meydanı'nda yakılan Cumhuriyet Meşalesi, geceye ayrı bir güzellik kattı.
Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, meydanı dolduran vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı. ‘Positive Live Project' üyelerine teşekkür çiçeği sundu.
Gecenin finalinde binlerce vatandaş, 10.Yıl Marşı'nı iki kez üst üste büyük coşkuyla söyledi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER