ADAR'DAN 12 EYLÜL AÇIKLAMASI

İyi Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar, 12 Eylül 1980 ihtilalinin yıldönümü dolayısıyla bir açıklama yayınladı.

12 Eylül 2019 12:28 gundem 1736
ADAR'DAN 12 EYLÜL AÇIKLAMASI
İyi Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar, 12 Eylül 1980 ihtilalinin yıldönümü dolayısıyla bir açıklama yayınladı. 
Darbe ile hukuk ve adaletin örselendiğini ve insan haklarının ayaklar altına alındığını ifade eden Adar "80 ihtilanınin üzerinden 39 yıl geçmesine rağmen o günden bugünümüze kadar travması hala devam etmektedir. Darbe halkın ıradesini ortadan kaldırmış partileri kapatmış demokrasi yerle bir etmiş hak hukuk ve adalet örselenmiş insan hakları ayaklar altına alınmıştır.” dedi.
Darbelerin her türlüsünü lanetlediğini açıklayan İyi Parti Aliağa İlçe başkanı Yavuz Adar "En kötü demokrasinin en iyi darbeden daha iyi olduğuna inananlardan biri olarak, her türlü darbeyi ve darbecileri lanetliyor, Ülkemizde darbelerden medet umanlara da akıllarını başlarına almalarını tavsiye ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER