SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AK KADINLARDAN KAN BAĞIŞI

AK Parti Aliağa İlçe Kadın Kolları, Kızılay haftası kapsamında "Kan ver, hayat kurtar" etkinliği düzenledi.

03 Kasım 2018 13:42 gundem 402
AK KADINLARDAN KAN BAĞIŞI
AK Parti Aliağa İlçe Kadın Kolları, Kızılay haftası kapsamında "Kan ver, hayat kurtar" etkinliği düzenledi.
Aliağa Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen etkinliğe AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bozduman, partililer ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
Kızılay'ın kan bağışı tırı önünde düzenlenen etkinlikte konuşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım, Kızılay haftası nedeniyle AK Parti Kadın Kolları Genel Merkezi'nin talimatıyla Türkiye genelinde Kızılay'a kan bağışında bulunulduğunu ifade etti.
Bu yıl, Kızılay'ın 150. Kuruluş yıl dönümünü kutladığını hatırlatan Yıldırım, "Türkiye'de ve dünyada önemli bir misyonu üstlenen Türk Kızılayı hiçbir çıkar gözetmeksizin insanların acısını hafifletmeye çalışıyor. Savaşta, barışta ve her türlü afette görev üstlenen Kızılayımız halk sağlığı ile de yakından ilgili bir kurumumuzdur. Türkiye'de kan hizmetleri de Kızılay'ın görev alanındadır. Sağlığımız el verdiği ölçüde kan vererek hayat kurtarmanın bir parçası olabiliriz. Kendimizi kana ihtiyacı olan bir hastanın yakınının yerine koyarak Kızılay'a kan bağışında bulunmayı ihmal etmemeliyiz. Sadece kampanya süreçlerinde değil, yıl boyunca kan bağışında bulunalım." şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından sıraya geçen partililer kan bağışında bulundu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER