SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AK PARTİ ADAY ADAYLARI TEMAYÜLDE

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

18 Kasım 2018 15:33 gundem 440
AK PARTİ ADAY ADAYLARI TEMAYÜLDE
2019 Yerel Seçimleri için aday belirlemek üzere gerçekleştirilen AK Parti temayül yoklaması İzmir Halkapınar Kapalı Spor salonu'nda yapıldı. Dijital ortamda yapılan temayül yoklamasında
İl ve ilçe teşkilatları mensupları, kendi bulundukları ilçeler ve büyükşehir adayları için oy verdi. İzmir'deki temayül yoklamasına Halkapınar Spor Salonu ev sahipliği yaptı. Temayül yoklamasına AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, AK Parti İstanbul Milletvekili Emine Sare Aydın Yılmaz, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ve partililer katıldı.


"TÜRK SİYASET TARİHİNDE İLK KEZ”
Temayül yoklamasında konuşan Kandemir, "Teşkilatlarımız hizamızı belirlememizde çok önemli birimlerimiz. Onların görüşleri, vicdanlarının çizdiği yol bizim için çok önemli. Vekil arkadaşlarımızla beraber İzmir'e geldik. Tüm ekibimiz gönüllerindeki isimlerini yazıyorlar. Türk siyaset tarihinde ilk kez teknolojiyle çok yakın bir siyaset hareket olarak bizler, bilgisayar veri tabanlı bir çalışma yapıyoruz. Saat 16.00 itibariyle temayülümüz neticelenecek ve saat 17.00 itibariyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tüm temayül sonuçlarını görecek. Teşkilat temayülünden aldığımız bilgilerle de bu hafta geniş bir çalışma yapıp adaylarımızı hızlı bir şekilde açıklamaya başlayacağız.” dedi. 

4 BİN KİŞİ OY KULLANIYOR
Ak Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül ise, "Tüm Türkiye'de olduğu gibi İzmir'de de temayül yoklamasını gerçekleştiriyoruz. Teşkilatlarımızın kendi ilçeleri ve büyükşehirde kimi görmek istediklerini dijital ortamda göreceğiz. Çok güzel bir ortamda yoklamamız devam ediyor. 4 bine yakın oy kullanılacağını tahmin ediyoruz” dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER