SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AKSOY, VERDİĞİ PRİM SÖZÜNÜ TUTTU

Aksoy, sözünü tuttu ve antreman sırasında sporcuları ziyaret ederek, Menemen Belediyespor Kaptanı'na ödemeyi elden yaptı.

27 Nisan 2019 10:58 gundem 462
AKSOY, VERDİĞİ PRİM SÖZÜNÜ TUTTU
Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, Menemen Belediyespor'un Bandırma Spor ile olan maçta galip gelmesi durumunda futbolcu başına 5 Bin TL ödeme yapacağını duyurmuştu. Aksoy, sözünü tuttu ve antreman sırasında sporcuları ziyaret ederek, Menemen Belediyespor Kaptanı'na ödemeyi elden yaptı.
Geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı düzenleyerek, eski Belediye Başkanı Tahir Şahin'in başkanlığı zamanında Menemen Belediyesi'ne ait varlıkların satılması ve devredilmesi konusunda sert çıkışta bulunan Aksoy, Menemen Belediyespor'un bir şirkete devredilmesine ve aile takımı olmasına asla müsaade etmeyeceğinin ve takımın halkın takımı olarak kalacağını açıklamış bu konuyla ilgili hukuki sürecin devam ettiğini ve takımın şahıs şirketine devri sürecinde mahkemece yürütmeyi durdurma kararı alındığının altını çizmişti. Ayrıca aynı gün Menemen Belediyespor'un futbolcularına Bandırmaspor ile yapılacak maçta galip gelmeleri durumunda 5 Bin TL Ödeme yapacağını da belirtmişti.
BAŞKAN AKSOY'DAN YENİ BİR SÖZ DAHA: 10 BİN TL ÖDEYECEĞİM
Başkan Aksoy, bugün sözünü tuttu ve ödemeyi gerçekleştirmek için futbolcuları antreman sahasında ziyaret etti.  Önce sahada futbolculara baklava ikram ederek tek tek tokalaşan Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, sporculara yeni bir söz daha verdi. Aksoy, "Bandırmaspor ile olan maçtaki galibiyeti kutlarım. Mükemmel bir maçtı. Önümüzdeki gerçekleşecek olan maçta da, takımız şampiyonluğu kazandığı takdirde futbolcu başına 10 Bin TL primi şahsi hesabımdan ödeyeceğim” diyerek takıma başarılar diledi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER