SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA AK PARTİ'DE İKİNCİ ADAY ADAYI ÜNAL OLDU

Ak Parti'de aday adaylığı süreci devam ediyor.

10 Kasım 2018 15:55 gundem 793
ALİAĞA AK PARTİ'DE İKİNCİ ADAY ADAYI ÜNAL OLDU
Ak Parti'de aday adaylığı süreci devam ediyor. Başvuru sürecinin başlamasıyla adaylığını açıklayan Aydın Şimşek'in ardından Ak Parti Aliağa'da daha önce partide İlçe Gençlik kolları Başkanlığı ve İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde de bulunan Hür Erdem Ünal dosyasını teslim etti.
Adaylık başvurusu esnasında yaptığı basın açıklamasında kısaca kendini tanıtan Ünal, 30 yıla yakın bir süredir Aliağa'da ikamet ettiğini belirterek "Aliağa gibi Türkiye'nin ekonomi, enerji ve sanayi anlamında gözbebeği bir ilçede, bu inanç ve kararlılıkla, Aliağa da hizmet üretmek, burada yaşayan insanlarımızın sorunlarını en aza indirmek, gençliğin enerjisini  en verimli şekilde kullanmak, doğru, adil ve sürdürülebilir, pozitif gelişmeyi hayata aktarabilmek en öncelikli hedefim olacaktır. Ortak aklın, tek akla nazaran her zaman daha güçlü olduğu bilincini, hizmet üretme anlayışımın merkezinde tutacak ve birlikte yönetmenin erdemini tüm halkımızla paylaşacağım. Bir milletin, bir ve beraber olduğunda neler yapabileceğini en iyi şekilde gösteren bir tarihe sahip olmak, benim en itici gücüm olacak, partimiz sayesinde ülkemizde her alanda yakaladığımız bu gelişme ve ilerleme hamlesinin Aliağa da da en iyi örneği olmak için, var gücümle çalışacağım.” dedi.
İdeallerin hayata geçirildiğinde meyvesini vereceğini söyleyen Ak Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı Hür Erdem Ünal "Siyaset, yerelde ve genel de idealleri hayata geçirmek için, ve bu necip milletin dünya sahnesinde hak ettiği yeri alması için en iyi araçtır. Demokratik hakkımı kullanarak, Ak Parti'den Belediye Başkan aday adaylığımı ilan etmek için bugün bu konuşmayı sizlere yaparken, burada yaşayan ve burada yaşamaya devam edecek bir Aliağalı olmanın ötesinde, sizler gibi değerli dava arkadaşlarımla yan yana omuz omuza olmaktan büyük memnuniyet duyduğumu bilmenizi isterim.” şeklinde konuştu.
Adaylık yarışı süresince parti içinde birlik ve beraberliğin asla bozulmayacak bir dava şuuruyla yol alacağına olan inancını belirten Ünal "demokratik hakkını kullanarak, Aliağa'mıza değerli katkılar koymak isteyen her arkadaşımın, büyüğümün, kardeşimin aynı ideallere sahip olduğuna yürekten inanıyorum. Ak Partiyi bu denli güçlü kılan da işte bu bakış açısı, adanmışlık ve inanmışlıktır şuurudur.
Bu onurlu görev için, kim aday gösterilirse gösterilsin, ve bu hizmet üretme bahtiyarlığına erişecek kim olursa olsun, aklımla, yüreğimle her zaman destek vermeye hazırım.” diyerek söylerini Abdurrahim Karakoç'un bir şiiriyle sonlandırdı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER