ALİAĞA BELEDİYESİ AKARYAKIT ALACAK

Aliağa Belediyesi İşletmeler Müdürlüğü, 2020 yılı akaryakıt alımı için ihaleye çıkıyor.

22 Ekim 2019 12:41 gundem 1310
ALİAĞA BELEDİYESİ AKARYAKIT ALACAK
Aliağa Belediyesi İşletmeler Müdürlüğü, 2020 yılı akaryakıt alımı için ihaleye çıkıyor. İhale, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesi gereği açık ihale usulünce gerçekleştirilecek.
800 bin litre motorin ve 20 bin litre kurşunsuz (95 Oktan) benzin alımını kapsayan ihale 19 Kasım 2019 Salı günü saat 10.00'da Aliağa Belediyesi Meclis Salonu'nda yapılacak. Yüklenici firma ihtiyaca göre 1 Ocak - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında İşletmeler Müdürlüğüne peyder pey mal teslimatı yapacak. İstekliler ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunlu olacak. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü İhale İşleri Servisi adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir. İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 takvim günüdür. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER