SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ'NDE SONA DOĞRU

Aliağa Belediyesi tarafından projelendirilen ve Aliağalıların heyecanla beklediği Aliağa Gençlik Merkezi'nde çalışmalar tamamlanmak üzere.

08 Mayıs 2019 15:53 gundem 304
ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ'NDE SONA DOĞRU
Aliağa Belediyesi tarafından projelendirilen ve Aliağalıların heyecanla beklediği Aliağa Gençlik Merkezi'nde çalışmalar tamamlanmak üzere.

Son beş yılda kente değer katan, marka değerini yükselten ve vatandaşların sosyal yaşamlarına renk katan prestij projeler gerçekleştiren Aliağa Belediyesi, kente uzun yıllar hizmet edecek olan Aliağa Gençlik Merkezi'nde de sona yaklaştı.

Aliağa kapalı pazar yerinin karşısında 6 bin 467 metrekare alan üzerine tamamen belediyenin öz kaynakları ile projelendirilen 10 bin 522 metre kare kapalı alana sahip Aliağa Gençlik Merkezi, açılış için gün sayıyor. Aliağa Gençlik Merkezi, iç teşrifat çalışmaları ile çevre düzenlemesinin tamamlanmasıyla birlikte açılışa hazır hale getirilecek.

GENÇLER İÇİN VAZGEÇİLMEZ ADRES OLACAK
Aliağa Gençlik Merkezi, sunacağı birbirinden farklı olanaklarla Aliağalı gençlerin sosyal yaşam merkezlerinden biri olacak. Salon sporlarından yarı olimpik yüzme havuzuna, sinema salonlarından sanatsal kurslara kadar birçok sosyal aktivite Aliağalı gençlerin sosyalleşmesine önemli katkılar sunacak.

ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ'NDE NELER VAR
Yakın bir zamanda Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar tarafından açılışı yapılacak olan Aliağa Gençlik Merkezi'nde; 58 araçlık kapalı otopark, soyunma odaları ve servis alanları, Zemin katta; idari birimler, yarı olimpik havuz, soyunma alanları, antrenör odası ve bin 300 metrekarelik kapalı spor salonu bulunacak. Spor salonu güreş, tekvando ve badminton gibi farklı salon sporlarına hizmet edecek. Birinci katta fitness, kardiyo ve jimnastik salonlarının yanı sıra grup derslerinin kullanımına uygun spinning ve pilates salonları ile vitamin bar yer alacak. İkinci katta ise 12 odalı toplamda 24 kişilik konaklama alanı, derslikler, eğitim ve seminer odaları, toplantı odaları, 3 adet 77 kişilik sinema salonu ve bu salonlara hizmet eden fuaye, kafe, çocuk oyun alanı yer alacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER