SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA ZİRAAT ODASI ÜYELERİNE HİZMETTE YAPISINI GÜÇLENDİRDİ

"ORTAK TARIM MAKİNALARI”

31 Ağustos 2016 14:17 gundem 927
ALİAĞA ZİRAAT ODASI ÜYELERİNE HİZMETTE YAPISINI GÜÇLENDİRDİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarım Daire Başkanlığı tarafından geliştirilen “ORTAK TARIM MAKİNALARI” Projeleri kapsamında çeşitli zirai alet ve vasıtaya kavuştu.
Aliağa Ziraat Odası emrine verilen 1 adet- 75 HP çift çeker traktör, 1 Tonluk atomizer ilaçlama tankı,10 Adet Zeytin çıpma makinası ve 1 Adet Diskaro Pulluk ile çiftçiye cüzi miktarlarla kiralama yapılacağını anlatan Aliağa Ziraat Odası Başkanı Ferudun Durmaz; Amaç öncelikle küçük çiftçiyi deseteklemek ve üretimi arttırıcı çalışmalar yapmak dedi.
Çiftçinin ucuz maliyet ile ürün elde etmesini hedeflediklerini anlatan Durmaz; Bölgemizin önemli ürünü zeytin agaçlarının ilaçlanması için de yardımcı olacaklarını söyleyerek, çiftçiye yapılacak olan desteklerin bu proje gereğince önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini belirtti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER