SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALTO Başkanı Ömer Ertürk, Koltuğunu Geleceğin Sahibi Çocuklara Devretti

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

22 Nisan 2019 17:06 gundem 181
ALTO Başkanı Ömer Ertürk, Koltuğunu Geleceğin Sahibi Çocuklara Devretti
Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, makam koltuğunu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 99. yıldönümü dolayısıyla Şehitkemal Ortaokulu 7.sınıf öğrencisi Musa Kuruş'a devretti.

Geleceğin yöneticileri ile bir araya gelen Aliağa Ticaret Odası Başkanı Ömer Ertürk ile başkanlık makamına oturan Musa Kuruş arasında gelecek ile ilgili beklentileri ve gelecekte yapmak istedikleri projeler üzerine keyifli bir sohbet geçti.

Çocukların geleceğin teminatları olduğunu vurgulayarak Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ertürk, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile koltuğumuzu geleceğimizin teminatı olan gençlerimize teslim etmekten mutluluk duyduk. Geleceğimizin teminatı olan Musa başkanımız, ülkemiz ve bölgemiz ile ilgili taleplerini bizlere iletti. Bizlerde almış olduğumuz bu görevleri layıkı ile yerine getireceğimize dair söz verdik. Yarın gençlerimiz, çocuklarımız bu koltukların sahipleri olacaklar ve ülkemizi onlar yönetecekler. Memleketimiz, gençlerimizin ve çocuklarımızın iyi bir şekilde yetiştirilmesi ile daha iyi yerlere gelecektir. Bu vesile 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, dünyanın bütün çocuklarına barış ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

Ziyaret sonunda Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Şehitkemal Ortaokulu 7.sınıf öğrencisi Musa Kuruş'a günün anısına Nutuk eserini hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER